همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ 1060 aluminum alloy price ] همخوانی داشتن 575 محصولات.
دیسک گرد آلومینیومی 1050 1060 1100 H14 ورق دایره ای آلومینیومی برای گلدان
| نام: | دایره/دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| ALLOY: | 1050 1060 3003 3005 |
| خلق و خوی: | O، H12، H14، H16، H18 |
1060 1070 H12 آینه آلومینیومی نورپردازی سیم پیچ آلومینیومی انعکاسی با فیلم
| نام محصول: | 1060 1070 H12 آینه آلومینیومی نورپردازی سیم پیچ آلومینیومی انعکاسی با فیلم |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
| گرما: | O - H112، T3 - T8، T351 - T851 |
دایره آلومینیومی سفارشی که مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی و خواص سبک برای ظروف آشپزی را ارائه می دهد
| آلیاژ: | 1050، 1060، 1070، 1100، 3003، 3004، 3105، 3A21، 5005، 5052، 5754، 5083، 6061، و غیره. |
|---|---|
| فرآیند مواد: | نورد گرم (DC) / نورد سرد (CC) |
| ضخامت: | 0.13 میلی متر-6.5 میلی متر |
1060 1070 PE PVDF پوشش الماس پرتقال پوست گچ آلومینیوم برجسته
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
|---|---|
| خلق و خوی: | O - H112 |
| ضخامت: | 0.15mm-5.0mm |
1050HO A3003 دایره آلومینیومی دایره ای دایره ای دایره ای آلومینیومی تابه دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی
| نام محصول: | آلومینیوم دایره آلومینیومی 1050HO، تابه ورق آلومینیومی، دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
دیسک آلومینیومی سفارشی 25 میلی متری 30 میلی متری برای پلوپزهای تابه ای نچسب
| نام محصول: | دیسک 25 میلی متری آلومینیومی، پلوپز دیسکی آلومینیومی، دایره آلومینیومی برای تابه نچسب |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
کاغذ فویل آلومینیوم درجه مواد غذایی 1100 1235 فویل ظرف آلومینیومی عرض 1500 میلی متر
| کلمه کلیدی: | فویل آلومینیوم، کاغذ فویل آلومینیوم، رول جامبو فویل آلومینیومی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
| ضخامت: | 0.006 ~ 0.2 میلی متر |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 دایره های آلومینیومی ورق گرد آلومینیومی سابلیمیشن برای قابلمه تابه ظروف آشپزی
| کلمه کلیدی: | دیسک آلومینیوم سابلیمیشن، دایره آلومینیومی 1100، دایره آلومینیومی 3003 |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
نوار آلومینیوم نازک با فشار بالا 1050 O 0.3x40mm 0.5x40mm 0.9x55mm 0.9x90mm
| آلیاژ: | 1050 |
|---|---|
| نام محصول: | نوار آلومینیومی نازک فشار بالا 1050 درجه حرارت |
| گرما: | O-H112 و غیره |
صفحه گرد آلومینیومی 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1070 ، 1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5052 ، 5754 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O ، H12 ، H14 ، H16 ، H18 ، H24 ، H32 و غیره |
| قطر: | 90mm-1020mm (نیاز مشتری) |

