همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ 1060 aluminum alloy price ] همخوانی داشتن 575 محصولات.
3003 3105 H14 صفحات آلومینیومی ورق فلز 1.2mm 4mm 7mm 12mm ضخامت 4x10
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم 4x10، ورق آلومینیوم ضخامت 7 میلی متر، ورق آلومینیوم 12 میلی متر ضخامت |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| استانداردها: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5754 5 بار ورق آلومینیوم 5 میلی متری ورق الگوی بررسی شده ورق آلومینیومی بررسی شده
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیومی چک شده، صفحات الگوی بررسی شده آلومینیومی، ورق آلومینیوم 5 میله 5754 میلی متری |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| اندازه الگو: | سفارشی |
ورق آلومینیوم برجسته گچبری صفحه بررسی آلومینیومی 5005 H34 ورق الماس آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | صفحه آلومینیومی برجسته گچبری، صفحه بررسی کننده آلومینیومی، صفحه الماس آلومینیومی 5005 H34 |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| اندازه الگو: | سفارشی |
PE PVDF کویل ناودانی آلومینیومی سفید از پیش رنگ شده ورق کویل آلومینیومی با پوشش رنگی
| کلمه کلیدی: | کویل آلومینیومی با پوشش رنگی، کویل ناودانی آلومینیومی سفید، کویل آلومینیومی از پیش رنگ شده |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
| خلق و خوی: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
دیسک گرد 25 میلی متری 30 میلی متری 1050ho A3003 تابه ورق آلومینیومی دایره آلومینیومی برای تابه نچسب
| نام محصول: | دایره آلومینیومی برای تابه نچسب، دایره آلومینیومی 3003، دایره آلومینیومی 1050 ساعتی آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
رول جامبو فویل آلومینیومی 5A02 برای غذا 560 مگاپاسکال H112 دما
| کلمه کلیدی: | فویل آلومینیومی برای غذا، کاغذ فویل آلومینیومی، رول جامبو فویل آلومینیومی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
| ضخامت: | 0.006 ~ 0.2 میلی متر |
رول فویل آلومینیومی 0.2 میلی متری 1100 3003 برای بسته بندی مواد غذایی
| کلمه کلیدی: | 0.006 - 0.2 میلی متر فویل آلومینیوم، فویل آلومینیوم در رول، فویل آلومینیوم چین |
|---|---|
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
| ضخامت: | 0.006 ~ 0.2 میلی متر |
فویل آلومینیوم رول جامبو 1235 3003 5052 8006 8011 رول فویل آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | 8011 فویل آلومینیوم، رول آلومینیوم فویل، غلتک فویل آلومینیوم |
|---|---|
| مورد: | تامین کننده فویل آلومینیوم پذیرایی، کاغذ فویل آلومینیوم نقره، فویل آلومینیوم خانگی بسته بندی مواد غذ |
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
Aluminium-1060-H18 Circle Disk Disk Disk Plates Aluminium 1100 1050 3003 Aluminium Circle For Pan Cookies
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی برای تابه، دایره آلومینیومی برای وسایل آشپزی، دایره آلومینیوم-1060-H18 |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
1060 3003 5052 6061 سیم پیچ نوار نازک آلومینیومی H112 برای ساختمان های صنعتی
| آلیاژ: | سری 1000-8000 سری |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، T3-T8 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |

