همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ 1060 aluminum alloy price ] همخوانی داشتن 575 محصولات.
ورق آلومینیوم آنودایز شده فلز آلیاژ 1070 1200 2024 6061 7085 5052 3003 2A12
| نام محصول: | ورق آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
کویل آلومینیومی با روکش رنگی 5052
| نام محصول: | کویل آلومینیومی با روکش رنگی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
فویل آلومینیوم رول 38 میکرون 300 میلی متر 3003 3004 3105 رول فویل آلومینیوم درجه غذایی جامبو
| کلمه کلیدی: | فویل آلومینیوم رول، فویل آلومینیوم رول جامبو، فویل آلومینیوم 38 میکرون |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
3003 3004 3105 فویل آلومینیوم جامبو رول 38 میکرون 300 میلی متر فویل آلومینیوم 12x1000
| کلمه کلیدی: | رول فویل آلومینیومی جامبو، فویل آلومینیومی 38 میکرون |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| نوع: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
3003 آلیاژ آلومینیوم دایره گرد / دیسک 0.4mm دایره دیسک
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی 3003، دیسک آلومینیومی 3003، دایره آلومینیومی 0.4 میلی متری |
|---|---|
| فرآیند مواد: | نورد گرم (DC) / نورد سرد (CC) |
| درمان سطحی: | روکش شده، آسیاب به پایان رسید |
تولید کننده در چین تامین کننده ورق آلومینیوم 0.15-25.0 میلی متر ورق آلیاژ
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم سری 1 3 5 6 8 |
|---|---|
| بسته بندی: | پالت چوبی |
| عرض: | 10mm-2200mm |
2mm 3mm 4mm ورق آلومینیوم آلیاژ درجه دریایی 6063 6061 صفحه آلومینیوم
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| خلق و خوی: | T6, T651, T4, T851 و غیره |
| ضخامت: | 0.10mm-350mm |
1060 3003 5052 6061 نوار کویل آلومینیوم نازک برای فشار دادن صنعت
| آلیاژ: | سری 1000-8000 سری |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، T3-T8 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
کویل نوار آلومینیومی 6000 7000 8000 سری H32 H34 H116
| نام محصول: | کویل نوار آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
جای خالی آلومینیوم 0.5 میلی متر تا 6.0 میلی متر 8011 H12 H14
| نام محصول: | دیسک آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |

