همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ 3003 embossed aluminum plate ] همخوانی داشتن 387 محصولات.
صفحه آلومینیومی با کیفیت بالا سری 1000 و 3000 مناسب برای لوازم خانگی، قابل سفارشی سازی
| آلیاژ: | سری 1000،3000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| عرض: | 20-3000 میلی متر و غیره |
نوار آلومینیومی 3003 HO برای کویل لوله فلکس 1.0mm نوار تقسیم آلومینیوم
| آلیاژ: | سری 1000-8000 سری |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، T3-T8 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
آلومینیوم 7075 T6 5083 صفحه آلومینیوم 6063 6061 صفحه آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | آلومینیوم 7075 t6,5083 ورق آلومینیوم , 6061 صفحه آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی ، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
ورق آلومینیوم آنودایز 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| عرض: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| گواهی: | ISO، SGS، BV |
| خلق و خوی: | O، H12، H14، H16، H18، H22، H24، H26، H32، H34، H36، H38، T4، T5، T6، T651 |
ورق آلومینیوم 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm ورق آلومینیوم برای ورق سقف
| کلمه کلیدی: | صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| خوی: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.15-200 میلی متر سفارشی شده است |
ورق آلومینیوم برجسته 5.0 میلی متر 5052 سری 3000 ورق آلومینیوم الماس
| نام محصول: | صفحه شطرنجی آلومینیومی، صفحه آج آلومینیومی 5 بار، صفحه شطرنجی آلومینیومی 2 میلی متری |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
ورق آلومینیوم 0.25 میلی متر 0.35 میلی متر ورق الماس T351 T851 ورق آلومینیوم برجسته گچ بری
| نام محصول: | ورق الماس آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | هنان چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
1060 1070 PE PVDF پوشش الماس پرتقال پوست گچ آلومینیوم برجسته
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
|---|---|
| خلق و خوی: | O - H112 |
| ضخامت: | 0.15mm-5.0mm |
3 میلی متر ورق آلومینیوم برجسته 8x4 ورق آلومینیومی شطرنجی
| نام محصول: | ورق های الماس آلومینیومی، ورق چک کننده آلومینیومی 3 میلی متر، صفحه چک کننده آلومینیومی 8x4 |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
1000 3000 5000 Series Stucco 0.3-0.8 mm ورق آلومینیومی پوست پرتقال برجسته
| آلیاژ: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، O / H14 / H32 / H24 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |

