همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] همخوانی داشتن 24 محصولات.
ساخت ورق آلومینیوم آنودایز 4 میلی متر 6 میلی متر 1060 3003 5083 6061 ورق آلومینیوم
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-20mm |
| طول: | 1-12M یا سفارشی |
5A06 صفحه ورق آلیاژ آلومینیوم آنودایز H112 5083 5052 5059
| سطح: | روکش شده |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-20mm |
| آلیاژ: | 1060، 1070، 1100، 3003، 3004، 3105، 5052، 5083، 5754، 6061، 6063، 8011، و غیره. |
تولید کنندگان آلومینیوم آنودیزه 2mm 3mm 5mm 10mm ورق آلومینیوم قیمت صفحه آلومینیوم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| خلق و خوی: | O، H12، H14، H16، H18، H22، H24، H26، H32، H34، H36، H38، T4، T5، T6، T651 |
| ضخامت: | 0.2mm-20mm |
ورق آلومینیوم آنیدیزه شده رول رول آلومینیوم آلیاژ لکه آلومینیوم رنگ نقره ای
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| ALLOY: | 1050، 1060، 1070، 1100، 3003، 3004، 3105، 5052، 5083، 5754، 6061، 6063، 6082، 8011، و غیره. |
| ضخامت: | 0.1-30 میلی متر |

