همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminium strip 3mm ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
صفحه گلدان آلومینیومی 1100 1050 6061 T6 برای قابلمه ظروف
| نام محصول: | صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
1100 3003 دیسک آلومینیومی پولیش نچسب پایه القایی 25 میلی متری
| کلمه کلیدی: | دیسک آلومینیوم پولیش، دایره آلومینیومی 30 میلی متر، دایره آلومینیومی پایه القایی برای ظروف پخت و پز |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
800 mm Dia 5052 5083 5754 6061 ورق آلومینیوم دایره ضخامت 0.2 میلی متر
| نام محصول: | صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx سری الماسی برجسته صفحه شطرنجی آلومینیومی 1.5 میلی متری صفحه آج آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | آلومینیوم برجسته الماس، صفحه شطرنجی آلومینیومی، صفحه آج آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| نام تجاری: | آلومینیوم YongSheng |
5052 3000 سری 5 بار آلومینیومی صفحه آج آلومینیومی صفحه چک کننده آلومینیومی 2 میلی متر
| نام محصول: | صفحه شطرنجی آلومینیومی، صفحه آج آلومینیومی 5 بار، صفحه شطرنجی آلومینیومی 2 میلی متری |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
ورق چک کردن آلومینیوم 5754 3003 6061 آلومینیوم الماس ورق پیشروی برای کف سازنده در چین
| کلمه کلیدی: | صفحه شطرنجی آلومینیومی، ورق صفحه چکر آلومینیومی، کفپوش صفحه آلومینیومی الماس |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| خلق و خوی: | O - H112 |
ورق آلومینیوم برجسته پنج میله 3003 3103 ورق آلومینیوم چهارخانه
| نام محصول: | ورق آلومینیوم برجسته |
|---|---|
| آلیاژ / درجه: | 1000 سری ، 3000 سری ، 5000 سری |
| درجه حرارت: | O-H112 |
1050HO A3003 دایره آلومینیومی دایره ای دایره ای دایره ای آلومینیومی تابه دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی
| نام محصول: | آلومینیوم دایره آلومینیومی 1050HO، تابه ورق آلومینیومی، دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
1100 1050 1060 3003 3105 دیسک دایره ای آلومینیومی پولیش دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی
| نام محصول: | دایره آلومینیومی 3003، دیسک دایره آلومینیومی 1060، صفحه آلومینیومی دایره ای گرد آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
ورق آلومینیومی شطرنجی 5 میله 3 میله 4x8 صفحه آلومینیومی الماس ورق آلومینیوم برجسته
| نام: | ورق آلومینیوم برجسته |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |

