همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum circle plate ] همخوانی داشتن 331 محصولات.
دیسک صفحه ورق آلومینیومی 1050 1100 6.0 میلی متر برای ظروف آشپزی
| نام محصول: | دایره / دیسک آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ / درجه: | 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، 6000 ، 7000 ، 8000 سری |
| درجه حرارت: | O-H112 ، T3-T8 ، T351-T851 |
دایره آلومینیومی قطر 50 میلی متر 2 تا 6 میلی متر 1050 1060 3003 5052 سازنده از چین
| نام: | دایره آلومینیومی |
|---|---|
| فرآیند مواد: | نورد گرم (DC) / نورد سرد (CC) |
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
دایره آلومینیوم 1000 سری آلیاژ آلومینیوم دیسک برای لامپ و فانوس
| آلیاژ: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1050 1060 3003 آلیاژ غیر چسبنده گلدان آلومینیوم حلقه وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H16، H18، H22، H24، H26، و غیره |
| قطر: | 50mm-1600mm (یا با توجه به نیاز مشتری سفارشی شده است) |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx سری آلومینیوم صفحه چک کردن آلومینیوم صفحه پیشروی آلومینیوم صفحه الماس آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | صفحه آج آلومینیومی سری 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx، صفحه بررسی آلومینیومی، صفحه فلزی الماس آلومینیومی |
|---|---|
| نام تجاری: | هنان یونگ شنگ |
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
1000 سری 3000 سری دیسک آلومینیومی دیسک گرد دایره آلومینیومی برای ظروف آشپزی
| ماده خام: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O، H12، H14، H16، H18 |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
ورق آلومینیوم الماس ورق آلومینیوم ورق آلومینیوم سوراخ دار
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم سوراخ دار late صفحه آلومینیوم الماس. بشقاب چهارخانه آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ / درجه: | سری 1000 ، سری 3000 ، سری 5000 |
| درجه حرارت: | O-H112 |
صفحه ای از آلومینیوم الماس 1050 1100 3003 5052 ورق آلومینیوم برجسته
| ALLOY: | ورق آلومینیوم سری 1000، سری 3000، سری 5000، ورق آلومینیوم سری 6000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112 و غیره |
| ضخامت: | 0.2mm، 1.5mm، 2mm، 3mm، 5mm، سفارشی |
دایره آلومینیومی با کیفیت بالا سری 3000 برای لوازم آشپزخانه H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
صفحه گرد آلومینیومی 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1070 ، 1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5052 ، 5754 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O ، H12 ، H14 ، H16 ، H18 ، H24 ، H32 و غیره |
| قطر: | 90mm-1020mm (نیاز مشتری) |

