همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum foil pans with lids ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
ظرف غذای آلومینیومی فویلی مستطیلی یکبار مصرف با درب تاشو، مناسب برای بیرون بردن از رستوران، رویدادهای پذیرایی و آمادهسازی غذا
| نام: | re195d |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 3004 ، 8011 و غیره |
| حجم: | 900 میلی لیتر |
500 میلی لیتر 900 میلی لیتر 1000 میلی لیتر فولیک سینی یکبار مصرف مواد غذایی فولیک آلومینیوم ظرف فولیک پان با پوشش
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
درجه غذایی 58085 پن نان از ورق آلومینیوم یکبار مصرفی برای نان پختن
| مدل: | تابه یکبار مصرف فویل آلومینیومی 58085 |
|---|---|
| بالا به بالا: | 200*108 میلی متر |
| ارتفاع: | 52/58 میلی متر |
190 میلی لیتر ظروف آشپزی آلومینیومی یکبار مصرف آلومینیومی ظرف های فولیک یکبار مصرف
| نام محصول: | تابه کیک نیم ورقه |
|---|---|
| اندازه: | 4.49x3.7x1.26 اینچ |
| وزن: | 2.75 گرم |
1700 میلی لیتر ظرف کاسرول یکبار مصرف
| نام: | تابه فویل یکبار مصرف آلمینیومی غذای Casseroel |
|---|---|
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
| آلیاژ: | 8011 3003 |
ظرف های فولیک با پوشش فولیک، ظروف فولیک، ظروف فولیک
| نام محصول: | ظروف غذاخوری فویلی با درب |
|---|---|
| شکل: | گرد/مستطیل/بیضی/خاص |
| انواع: | سینی / ظروف / کاسه / تابه / جعبه / بشقاب |
9x13 فولیک پان 30 بسته بندی سنگین وظیفه نیم اندازه فولیک یکبار مصرف
| نام: | تابه فویل 9x13 |
|---|---|
| مواد اولیه: | ورقه ی آلومینیومی |
| اندازه: | 9 اینچ 13 اینچ |
جعبه ی ناهار یکبار مصرف - جعبه ی بسته بندی فولیک آلومینیومی
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| ضخامت: | 0.03-0.2 میلی متر |
| رنگ: | نقره ای، طلایی، سفارشی |
ظرف آشپزی یکبار مصرفی دور از ورق آلومینیوم ظرف آشپزی سنگین ورق با پوشش ورق
| نام: | قابلمه فویل آلومینیومی گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 260-9700 میلی لیتر |
| ضخامت: | 0.042mm-0.183mm |
شماره 6A پنل آلومینیومی قابل بازیافت پنل نان کوچک 670 میلی لیتر سینی یکبار مصرف پنل آلومینیوم پنل مواد غذایی با پوشش پلاستیکی
| نام محصول: | YSA-re205 |
|---|---|
| اندازه: | 205x110x55mm |
| ضخامت: | 0.057 میلی متر |

