همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum foil roll food grade ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
بسته بندی مواد غذایی سری 1000 8000 ورق آلومینیوم 0.006 تا 0.009mm
| الیاژ: | 1235 ، 8011 ، 8079 و غیره |
|---|---|
| خوی: | O و غیره |
| ضخامت: | 0.006-0.009mm |
8011 آلیاژ 0.02 میلی متری ضدآفتاب رول ورق آلومینیوم برای ظرف مواد غذایی کوره
| الیاژ: | 1235 ، 1145 ، 8011 ، 8021 ، 8079 و غیره |
|---|---|
| خوی: | o ، H18 |
| ضخامت: | 0.006-0.2 میلی متر |
8006 7 - 60 میکران آلومینیوم جامبو رول فولیک آلومینیوم خانگی برای غذاهای سریع
| آلیاژ: | 8006 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| ضخامت: | 0.007-0.06mm |
8006 آلیاژ H22 100mc ورق آلومینیوم جامبو رول ورق ظرف مواد غذایی
| برند: | هنان یونگ شنگ |
|---|---|
| نام محصول: | رول فویل آلومینیومی |
| آلیاژ: | 8006 |
1050 3003 8011 فویل آلومینیوم جامبو رول غذا درجه 500 میلی متر پزشکی
| کلمه کلیدی: | فویل آلومینیوم 1050، رول فویل آلومینیوم 8011، فویل آلومینیوم 3003 |
|---|---|
| نوع: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
| ضخامت: | 0.006 ~ 0.2 میلی متر |
ورق آلومینیوم 18 اینچ X 1000 اینچ کاغذ آلومینیوم بسته بندی
| Name: | Heavy Duty Aluminum Foil 18" X 1000" |
|---|---|
| Size: | 30cm*5m,12m,30m,100m,150m,200m or customized |
| Product Type: | Roll |
8079 8006 کاغذ آلومینیوم فویل جامبو بسته بندی مواد غذایی 11 میکرون 35 میکرون فویل آلومینیوم رول جامبو
| کلمه کلیدی: | کاغذ ورق آلومینیوم، ورق آلومینیوم ۳۵ میکرو، ورق آلومینیوم ۱۲۳۵ بسته بندی مواد غذایی با رول بزرگ |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| نوع: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
فویل آلومینیومی جامبو رول 1050 3003 8011 فویل آلومینیوم پزشکی درجه 1500 میلی متر
| کلمه کلیدی: | فویل آلومینیوم 1050، رول فویل آلومینیوم 8011، فویل آلومینیوم 3003 |
|---|---|
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
| ضخامت: | 0.006 ~ 0.2 میلی متر |
رول فویل آلیاژ آلومینیوم نقره ای سفارشی 6 میکرون 8011 1100 طول
| نام تجاری: | هنان یونگ شنگ |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| طول: | طبق نیاز شما |
8011 آلیاژ مواد غذایی جامبو فویل رول لمینیت آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | رول جامبو فویل آلومینیومی، آسیاب نورد فویل آلومینیومی، فویل آلومینیومی درجه غذایی آلیاژی 8011 |
|---|---|
| مورد: | تامین کننده فویل آلومینیوم پذیرایی، کاغذ فویل آلومینیوم نقره، فویل آلومینیوم خانگی بسته بندی مواد غذ |
| ضخامت: | 0.006 ~ 0.2 میلی متر |

