همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ embossed aluminum sheet ] همخوانی داشتن 632 محصولات.
ورق آلومینیوم ورق الماس ورق آلومینیوم صفحه چک 3mm 8x4 صفحه آلومینیوم چک کننده
| نام محصول: | ورق های الماس آلومینیومی، ورق چک کننده آلومینیومی 3 میلی متر، صفحه چک کننده آلومینیومی 8x4 |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
1060 1070 PE PVDF پوشش الماس پرتقال پوست گچ آلومینیوم برجسته
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
|---|---|
| خلق و خوی: | O - H112 |
| ضخامت: | 0.15mm-5.0mm |
1000 3000 5000 Series Stucco 0.3-0.8 mm ورق آلومینیومی پوست پرتقال برجسته
| آلیاژ: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، O / H14 / H32 / H24 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
ورق های الماس سیاه ورق الماس آلومینیومی 4x8 صفحه شطرنجی آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | ورق های الماس مشکی P صفحه شطرنجی آلومینیومی late صفحه الماس آلومینیومی 4x8 |
|---|---|
| درجه حرارت: | O-H112 , T3-T8 |
| ضخامت: | 0.15 mm-5mm |
ورق آلومینیوم 3 میلی متر 6 میلی متر ورق الماس آلومینیوم 0.25 ورق 4x8
| کلمه کلیدی: | صفحه بررسی آلومینیومی 3 میلی متر، صفحه چک کننده آلومینیومی 6 میلی متر، ورق الماس 0.25 آلومینیومی ورق |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
صفحه آلومینیوم صفحه آلومینیوم صفحه آج آلومینیومی 5 بار صفحه آج آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | صفحه کف آلومینیومی late ورق آلومینیومی , صفحه آلومینیومی 5 بار آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی ، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
پانچ لبه شکاف ورق آلومینیومی درمان سطح برجسته برای تزئین
| تکنیک پردازش: | غلت زدن، مشت زدن و غیره |
|---|---|
| ضخامت: | طبق نیاز شما |
| عرض: | طبق نیاز شما |
ورق آلومینیوم 1060 آلومینیوم 1050 H14 1100 ورق آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم 1050-10000 ورق آلومینیوم , 1100 کویل آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
آلومینیوم سری 5xxx 5052 H32 6061 5083 ورق آلومینیوم درجه دریایی برای قایق
| کلمه کلیدی: | قیمت 5052 آلومینیوم در کیلوگرم، ورق آلومینیوم برای قایق، ورق آلومینیوم در درجه دریایی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| برند: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
5000 سری Almg3 5754 ورق آلومینیوم برای سقف سقف
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم Almg3 5754 et ورق آلومینیوم آسیاب پایان et ورق آلومینیوم سقف سقف |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی ، چین |
| گواهی: | ISO ، ROHS |

