همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ flat aluminum plate ] همخوانی داشتن 121 محصولات.
تامین کننده ورق آلومینیوم 1050 1060 1100 2mm ورق آلومینیوم 1500x3050mm ورق آلومینیوم ورق فویل رول
| کلمه کلیدی: | 1050 ورق آلومینیوم، 1100 ورق آلومینیوم، ورق آلومینیوم 1500x3050mm |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| مقطع تحصیلی: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
5754 5 بار ورق آلومینیوم 5 میلی متری ورق الگوی بررسی شده ورق آلومینیومی بررسی شده
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیومی چک شده، صفحات الگوی بررسی شده آلومینیومی، ورق آلومینیوم 5 میله 5754 میلی متری |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| اندازه الگو: | سفارشی |
ورق آلومینیوم 1050 با کیفیت بالا برای صفحه مصالح ساختمانی
| کلمه کلیدی: | 1050 ورق آلومینیوم، 1050 ورق آلومینیوم، ورق آلومینیوم آلومینیوم برای مصالح ساختمانی |
|---|---|
| خلق و خوی: | O - H112، T3 - T8، T351 - T851 |
| ضخامت: | 0.2mm-350mm |
ورق H32 صفحه آلیاژ آلومینیوم 6061 با مقاومت بالا برای بسته بندی
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم 6061، ورق آلومینیوم برای بسته بندی، ورق آلومینیوم 6061 H32 |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، روکش کردن، جوشکاری، پانچ کردن، برش |
| خلق و خوی: | O - H112 |
ورق آلومینیومی الماسنما 5052 ورق آلومینیومی برجسته 8 در 4 ورق آجدار آلومینیومی
| نام محصول: | صفحه الماس 5052 آلومینیوم 8 x 4 ورق آلومینیوم صفحه آج آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000 |
| خلق و خوی: | O-H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1.5 mm 1mm 2mm 3mm ضخامت ورق آلومینیوم برای ساختمان
| آلیاژ: | سری 5000 سری 6000 |
|---|---|
| گرما: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651 و غیره |
| ضخامت: | 0.15-600 میلی متر |
1100 1050 3003 3xxx Series 2.8mm با ضخامت 3mm 4x8 ورق آلومینیوم کویل برای علائم
| کلمه کلیدی: | کویل ورق آلومینیوم، قیمت ورق آلومینیوم 4x8، ورق آلومینیوم برای علائم |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
صفحه ورق آلیاژ آلومینیوم سفارشی 2200 میلی متر سری 1 3 5 6 8
| ضخامت: | 0.1-30 میلی متر |
|---|---|
| عرض: | 10mm-2200mm |
| طول: | 1 متر تا 12 متر یا سفارشی |
5052 H32 1060 H24 آل آلومینیوم 3003 H14 آلومینیوم صفحه مربع
| درجه: | 5754 5052 3003 1100 |
|---|---|
| نوع: | بشقاب |
| گرما: | O-H112 |
صفحه گرد آلومینیومی 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1070 ، 1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5052 ، 5754 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O ، H12 ، H14 ، H16 ، H18 ، H24 ، H32 و غیره |
| قطر: | 90mm-1020mm (نیاز مشتری) |

