همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ rectangular aluminum foil container ] همخوانی داشتن 62 محصولات.
300 میلی لیتر فولک آلومینیومی یکبار مصرفی، مستطیل، بسته بندی مواد غذایی، ظرف فولک قلع با پوشش
| نام: | 300 میلی لیت |
|---|---|
| اندازه: | 130x100x42mm |
| وزن: | 3G تا 12 گرم |
نصف اندازه فولک آلومینیومی یکبار مصرفی پخت و پز مواد غذایی فولک آلومینیومی سینی با پوشش پلاستیکی
| OEM: | در دسترس |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| استفاده: | بسته بندی غذا |
3- ظرف فولادی با پوشش برای بسته بندی فولادی آلومینیومی خانگی
| شکل: | مستطیل شکل |
|---|---|
| OEM: | در دسترس |
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
ساند و گرم استوانه ای از آلومینیوم لیزنی سینی فولیک آلومینیوم یکبار مصرف لیزنی سینی
| مواد: | 99٪ فویل آلومینیومی با درجه مواد غذایی خالص |
|---|---|
| آلیاژ: | 3003 3004 8011 |
| بالا به بالا: | 429x319mm |
قابلمه آلومینیومی قابل استفاده مجدد 20 - 200mc ضخامت 2.25lb
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 8011 H22، درجه مواد غذایی |
|---|---|
| نوع: | ظرف فویل آلومینیومی / تابه فویل آلومینیومی / سینی فویل آلومینیومی |
| ورقه ی آلومینیومی: | 99.7٪ آلومینیوم خالص |
۲۸۰ میلی لیتر ۳۰۰ میلی لیتر هواپیمایی فویل آلومینیوم ظرف غذاخوری
| نام محصول: | ظرف غذاخوری فویل آلومینیومی 280 میلی لیتری 300 میلی لیتری خطوط هوایی |
|---|---|
| مواد: | 99% فویل آلومینیوم خالص |
| اندازه: | 135*120*34 میلی متر |
کانتینر پن آلومینیومی با اندازه های مختلف OEM در دسترس است
| ضخامت: | 0.02-0.04 میلی متر |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
فولیک بسته بندی مواد غذایی فولیک آلومینیوم سینی PET مستطیل نقره پذیرفته شده است
| Raw Material: | Aluminum Foil 8011 |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Color: | Silver |
D272-44 ظرف فولیک صاف 44 اونس ظرف غذا
| نام: | ظرف فویل دیواری صاف D272-44 |
|---|---|
| نوع: | کانتینر |
| اندازه بالا: | 254x155x55mm |
20x13 " ظرف فولک آلومینیوم قابل استفاده مجدد
| نام: | تابه بخارپز فویل آلومینیومی برای مهمانی |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| ظرفیت: | 850 میلی لیتر |

