همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
Direct Factory Sale of 1050 3003 Aluminum Roll 0.2-1.0mm Aluminum Coil Sheet for Roofing Building Material
| الیاژ: | 1000/3000/5000/6000/و غیره |
|---|---|
| خوی: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.2 میلی متر - 8 میلی متر یا سفارشی |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| الیاژ: | 1000/3000/5000/6000/و غیره |
|---|---|
| خوی: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.2 میلی متر - 8 میلی متر یا سفارشی |
چین تولید کننده 1100 3003 رول ورق فلزی آلومینیومی با کیفیت خوب
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
کویل فلشینگ آلومینیومی ضد آب ممتاز برای پله ها، مقاوم در برابر خوردگی، 3003 3105 5052، دارای گواهی ISO9001، برای محافظت و مانع رطوبت پله ها
| الیاژ: | 3003 ، 3105 ، 5052 و غیره |
|---|---|
| خوی: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.3mm-8mm |
کویل آلومینیومی سری 1000 و 3000 با ضخامت 0.2 تا 3 میلیمتر، نوار آلومینیومی برای فین رادیاتور، تحویل مستقیم از کارخانه
| Alloy: | 1000, 3000, 8000 series |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H18, H22, H24, H26, etc |
| Thickness: | 0.2-3mm |
کویل آلومینیومی 3003 برای پوسته باتری ها، عملکرد عالی در شکل دهی، ضخامت 0.06 تا 2.5 میلی متر، H14
| الیاژ: | 3003 و غیره |
|---|---|
| خوی: | o ، H14 ، و غیره |
| ضخامت: | 0.6-2.5 میلی متر |
3000 سری پرده های ونیزی نوارهای آلومینیومی مواد آلیاژ آلومینیوم با خلوص بالا 0.005-3mm
| آلیاژ: | سری 3000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.15-0.25 میلی متر |
کویل فلش آلومینیومی 3003 برای ایزولاسیون سقف با ضخامت 0.3 تا 8 میلیمتر، ضد آب، با دوام و نصب آسان
| آلیاژ: | 3003 ، 3000 سری و غیره |
|---|---|
| گرما: | O-H112، T3-T8 |
| ضخامت: | 0.3mm-8mm |
نوار فلزی نازک آلومینیومی سری 1000 4.0 میلیمتر H22 1060
| نام: | نوار آلومینیومی |
|---|---|
| نام تجاری: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| آلیاژ: | 1000series-8000series |
5052 6061 8011 0.2-10mm ضخامت ورق آلومینیوم سیم پیچ آلومینیوم نوار آلومینیوم کارخانه تحویل مستقیم
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| نام تجاری: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |

