همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
1235 1060 هسته باتری بسته نرم فولیک آلومینیوم ویژه رسانایی بالا
| Alloy: | 1235, 1060, 1000series, etc |
|---|---|
| Temper: | H18, etc |
| Thickness: | 0.012-0.2mm |
ورق آلومینیوم 8021 O آلیاژ PTP بسته بندی پفک آلومینیوم 45 50 60μm سفارشی سازی درجه داروسازی در دسترس است
| آلیاژ: | 8021 ، 8011 ، 8079 و غیره |
|---|---|
| گرما: | o ، O-H112 |
| ضخامت: | 0.022-3.0mm |
فویل آبدوست 8011 فویل آلومینیومی آبی برای کولر گازی
| نام محصول: | فویل آلومینیومی آبگریز |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 8011 |
| گرما: | O-H112 |
8011 O 55mic 70mic ضخامت ورق نوار آلومینیوم برای لوله انعطاف پذیر
| آلیاژ: | 8011 O |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ضخامت: | 0.0045-0.2mm و غیره |
مواد آلومینیوم ورق رول آلیاژ گواهی شده با خدمات برش برای بسته بندی مواد غذایی عایق و صنعتی
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
سطح صاف 10-20 مایکرون ضخامت 0.006-0.2 میلی متر فیلم ارائه ویژگی های مانع عالی و عملکرد در فرآیندهای تولید
| Application: | Cigarette Packaging, Lamination And Food Packaging, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
لامیناسیون و بسته بندی مواد غذایی رول ورق آلومینیوم با ضخامت 0.006-0.2 میلی متر و پردازش خدمات ضربه زدن ایده آل برای تجاری
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
ورق آلومینیوم رول ورق آلومینیوم حباب سفید PE Film ضخامت 0.006 تا 0.2 میلی متر لایه محافظ انعطاف پذیر قوی
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
آلیاژ ۱۲۳۵ ۸۰۱۱ ۸۰۷۹ ۳۰۰۳ ورق آلومینیومی رول جامبو برای بسته بندی/ ورق لایه دار
| الیاژ: | 1235 ، 8011 ، 8079 و غیره |
|---|---|
| خوی: | o ، H18 |
| ضخامت: | 0.006-0.2 میلی متر |
200 فوت مربع ورق آلومینیومی 0.014mm X 30cm X 61m ورق رول بسته بندی
| مواد: | 8011 آلوفویل |
|---|---|
| ضخامت: | 0.006 میلی متر (6micron) - 0.2mm (200micron) |
| عرض: | 120-1500 میلی متر (تلرانس: ± 1.0 میلی متر) |

