همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
تولید کننده در چین تامین کننده ورق آلومینیوم 0.15-25.0 میلی متر ورق آلیاژ
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم سری 1 3 5 6 8 |
|---|---|
| بسته بندی: | پالت چوبی |
| عرض: | 10mm-2200mm |
5052 6061 SGS ورق آلومینیوم T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| ضخامت: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| عرض: | 10mm-2200mm |
| طول: | طبق نیاز شما |
5083 6061 7075 صفحه آلومینیوم 30mm ASTM 1050 2024 3003 ورق
| ضخامت: | 0.1mm-30mm |
|---|---|
| عرض: | 10mm-2200mm |
| طول: | 1 متر تا 12 متر یا سفارشی |
صفحه ورق آلیاژ آلومینیوم سفارشی 2200 میلی متر سری 1 3 5 6 8
| ضخامت: | 0.1-30 میلی متر |
|---|---|
| عرض: | 10mm-2200mm |
| طول: | 1 متر تا 12 متر یا سفارشی |
صفحه آلیاژ آلومینیوم 6061 T6 با تحمل 350 میلی متر و طول آنودایز شده
| عرض: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 تن |
| رنگ: | نقره |
ورق آلومینیوم آنودایز 1050 1060 0.2 میلی متر - ضخامت 350 میلی متر
| MOQ: | 1 تن |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| تحمل: | طبق نیاز شما |
0.1mm 350mm ورق آلیاژ آلومینیوم صفحه 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| نام: | صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، روکش کردن، جوشکاری، پانچ کردن، برش |
| خلق و خوی: | O - H112 |
رول ورق آلومینیومی با دقت بالا 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر ورق آلومینیوم 80 میلی متر X 200 میلی متر ورق آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم با دقت بالا، ورق آلومینیوم 2.0 میلی متر، ورق آلومینیوم 3.0 میلی متر |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| مقطع تحصیلی: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
ورق آلومینیومی سفارشی نورد گرم 8011 H14 H24 آلیاژی برای درب بطری و رادیاتور
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم، ورق آلومینیوم 8011، تامین کننده ورق آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| مقطع تحصیلی: | 8011 |

