همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminium checker plate ] همخوانی داشتن 192 محصولات.
صفحه آلومینیومی الماس T851 5 بار 1000 صفحه آج آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | صفحه شطرنجی آلومینیومی 5 بار 1000، صفحه شطرنجی آلومینیومی 1000، صفحه شطرنجی آلومینیومی و وزن ورق |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
5052 6061 SGS ورق آلومینیوم T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| ضخامت: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| عرض: | 10mm-2200mm |
| طول: | طبق نیاز شما |
سفارشی 4 X 8 آلومینیوم چک کردن صفحه 1.5mm 5754 5083 3003 الماس الومینیوم الماس برقی رول
| نام محصول: | صفحه پیشروی آلومینیوم 4x8، صفحه پیشروی آلومینیوم الماس، صفحه صفحه چک آلومینیوم |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000 |
5052 H32 1060 H24 آل آلومینیوم 3003 H14 آلومینیوم صفحه مربع
| درجه: | 5754 5052 3003 1100 |
|---|---|
| نوع: | بشقاب |
| گرما: | O-H112 |
ورق آلومینیوم الماس برجسته 6083 6063 ورق صفحه چک آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | صفحه آلومینیومی الماس برجسته، ورق صفحه بررسی آلومینیومی، ورق های آلومینیومی چکر |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
ورق آلومینیوم برجسته گچبری صفحه بررسی آلومینیومی 5005 H34 ورق الماس آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | صفحه آلومینیومی برجسته گچبری، صفحه بررسی کننده آلومینیومی، صفحه الماس آلومینیومی 5005 H34 |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| اندازه الگو: | سفارشی |
کارخانه کیفیت بالا 5000 سری آلومینیوم الماس صفحه مربع الومینیوم الماس برقی
| آلیاژ: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O - H112 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
ورق آلومینیوم آنودایز 1050 1060 0.2 میلی متر - ضخامت 350 میلی متر
| MOQ: | 1 تن |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| تحمل: | طبق نیاز شما |
صفحه آلیاژ آلومینیوم 6061 T6 با تحمل 350 میلی متر و طول آنودایز شده
| عرض: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 تن |
| رنگ: | نقره |
H112 ورق آلومینیومی شطرنجی 5 میله 4x8 ورق آلومینیومی الماس برجسته ورق آلومینیومی برجسته
| نام: | ورق آلومینیوم برجسته |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |

