همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminium checker plate ] همخوانی داشتن 192 محصولات.
صفحه چک آلومینیومی 5 بار 1000 بشقاب و وزن ورق شطرنجی آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | صفحه شطرنجی آلومینیومی 5 بار 1000، صفحه شطرنجی آلومینیومی 1000، صفحه شطرنجی آلومینیومی و وزن ورق |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Stucco برجسته ورق آلومینیوم ورق سیاه و سفید صفحه آلومینیوم
| نام محصول: | ورق آلومینیوم برجسته |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
صفحه آلومینیوم صفحه آلومینیوم صفحه آج آلومینیومی 5 بار صفحه آج آلومینیومی
| کلمه کلیدی: | صفحه کف آلومینیومی late ورق آلومینیومی , صفحه آلومینیومی 5 بار آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی ، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
تامین کننده چینی سری 3000/5000، ورق آلومینیومی شطرنجی آلومینیومی 5 بار و الماسی
| کلمه کلیدی: | ورق مشبک آلومینیومی الماس، ورق آلومینیوم برجسته با پوشش رنگی، کلاف آلومینیومی برجسته |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
| خلق و خوی: | O - H112، T3 - T8، T351 - T851 |
ورق آلومینیوم پرده وال 3003 3105 3005 3004 آلیاژ آلومینیوم ورق آلومینیوم کویل برای ساختمان
| کلمه کلیدی: | صفحه آلومینیومی کرتین وال، ورق آلومینیوم 3003، ورق آلومینیوم 3105 |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| مقطع تحصیلی: | A3003,A3004,A3105 |
5083 6061 7075 صفحه آلومینیوم 30mm ASTM 1050 2024 3003 ورق
| ضخامت: | 0.1mm-30mm |
|---|---|
| عرض: | 10mm-2200mm |
| طول: | 1 متر تا 12 متر یا سفارشی |
ورق آلومینیوم ضخیم 0.3 میلی متر 0.5 میلی متر 0.6 میلی متر 2 میلی متر 3 میلی متر 4 میلی متر
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم سفارشی، ورق آلومینیوم 2mm 3mm ضخیم، ورق آلومینیوم 4mm |
|---|---|
| محل منبع: | گونگی، چین |
| استانداردها: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 5754 6061 صفحه آجدار آلومینیومی صفحه شطرنجی آلومینیومی ورق آلومینیومی
| آلیاژ: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، O / H14 / H32 / H24 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
1060 1070 PE PVDF پوشش الماس پرتقال پوست گچ آلومینیوم برجسته
| آلیاژ/گرید: | 1000series-8000series |
|---|---|
| خلق و خوی: | O - H112 |
| ضخامت: | 0.15mm-5.0mm |
ورق آلومینیوم شطرنجی طرح 5 بار الماس 5083 تولید کننده ورق آلومینیوم برجسته در چین
| نام محصول: | ورق الماس آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| خلق و خوی: | O - H112 |

