همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum take out containers ] همخوانی داشتن 1116 محصولات.
1LB آلومینیوم ورق ابطال جعبه ناهار - بیرون بردن ظرف برای ظرف های متنوع مواد غذایی
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| ALLOY: | 3003، 3004، 8011 |
| بالا به بالا: | 148x122mm (5.83x4.80 اینچ) |
1050HO A3003 دایره آلومینیومی دایره ای دایره ای دایره ای آلومینیومی تابه دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی
| نام محصول: | آلومینیوم دایره آلومینیومی 1050HO، تابه ورق آلومینیومی، دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
مواد غذایی یکبار مصرفی ظرف مواد غذایی فولیک آلومینیوم کاسه های ناهار جعبه
| نوع: | ظرف |
|---|---|
| ALLOY: | 3003 3004 8011 و غیره |
| خلق و خوی: | O |
6.8 اونس مستطیل مینی کپ یکبار مصرف آلومینیوم ورق کیک نان
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| نام محصول: | مینی تابه لوف |
| اندازه بالا: | 16.5x6.5 سانتی متر |
ظرف های فولیک با پوشش فولیک، ظروف فولیک، ظروف فولیک
| نام محصول: | ظروف غذاخوری فویلی با درب |
|---|---|
| شکل: | گرد/مستطیل/بیضی/خاص |
| انواع: | سینی / ظروف / کاسه / تابه / جعبه / بشقاب |
300 میلی لیتر فولک آلومینیومی یکبار مصرفی، مستطیل، بسته بندی مواد غذایی، ظرف فولک قلع با پوشش
| نام: | 300 میلی لیت |
|---|---|
| اندازه: | 130x100x42mm |
| وزن: | 3G تا 12 گرم |
ورق آلومینیومی آینه ای جلا داده شده ورق انعکاسی آلومینیومی با انعکاس بالا
| نام محصول: | ورق آینه ای آلومینیوم، ورق آینه ای آلومینیوم، ورق آینه ای آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | استان هنان، چین |
| برند: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
D272-44 ظرف فولیک صاف 44 اونس ظرف غذا
| نام: | ظرف فویل دیواری صاف D272-44 |
|---|---|
| نوع: | کانتینر |
| اندازه بالا: | 254x155x55mm |
6 میلی متر 3 میلی متر 2 میلی متر 1.5 میلی متر 3003 5005 H34 5052 ورق آلومینیومی برای تریلر
| کلمه کلیدی: | ورق های آلومینیومی، ورق های آلومینیومی برای تریلرها، ورق های آلومینیومی 5052 |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
ورق آلومینیوم برجسته 5052 4x8 صفحه الماسی آلومینیومی 5754 100 میلیمتر 1600 میلیمتر
| کلمه کلیدی: | 1100 ورق آلومینیوم برجسته، 1100 ورق الماس آلومینیوم، ورق آلومینیوم 4x8 |
|---|---|
| برنامه: | ساخت و ساز، کفپوش، یخچال، کابینت آشپزخانه و غیره |
| خلق و خوی: | O-H112، O / H14 / H32 / H24 |

