همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum take out containers ] همخوانی داشتن 1116 محصولات.
10 20 50 عدد ظروف غذای یکبار مصرف فویل آلومینیومی کوچک با درجه غذا با درب
| استاندارد: | ASTMB209، EN573-1S، و غیره |
|---|---|
| گزینه های اندازه: | ظروف 10، 20 و 50 عددی |
| تغییرات اندازه: | از 130x100mm تا 370x270mm |
2.25 پوند فولک آلومینیومی ظرف مواد غذایی فولک مستطیل سینی با کاور گنبد شفاف
| آلیاژ: | آلومینیوم 8011 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 میلی لیتر |
| وزن: | 2.25 پوند |
20ft فولادی آلومینیوم طعام ظرف فولادی یکبار مصرف سینی با پوشش فولادی
| نام محصول: | YSA-RE185 |
|---|---|
| مواد اولیه: | ورقه ی آلومینیومی |
| اندازه: | 185x135x50 میلی متر |
فولیک آلومینیوم ظرف غذایی مستطیل آلومینیوم نان نان پختن فولیک
| آلیاژ: | 8011 3003 |
|---|---|
| نمونه: | آزاد |
| درجه: | درجه غذایی |
ظرف غذای آلومینیومی فویلی مستطیلی یکبار مصرف با درب تاشو، مناسب برای بیرون بردن از رستوران، رویدادهای پذیرایی و آمادهسازی غذا
| نام: | re195d |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 3004 ، 8011 و غیره |
| حجم: | 900 میلی لیتر |
ظرف های آلومینیومی 450ml 500ml 750ml فولیک قفس سینی ظرف های آلومینیومی برای رفتن
| مواد: | 99% فویل آلومینیوم خالص |
|---|---|
| آلیاژ: | 3003، 3004، 8011، و غیره |
| نوع: | مستطیل |
شماره 6A پنل آلومینیومی قابل بازیافت پنل نان کوچک 670 میلی لیتر سینی یکبار مصرف پنل آلومینیوم پنل مواد غذایی با پوشش پلاستیکی
| نام محصول: | YSA-re205 |
|---|---|
| اندازه: | 205x110x55mm |
| ضخامت: | 0.057 میلی متر |
30-600mm طول ظرف های مواد غذایی از ورق آلومینیوم یکبار مصرف برای بسته بندی مواد غذایی
| مواد خام: | 3003 3004 8011 و غیره |
|---|---|
| خلق و خوی: | O |
| اندازه: | 200+ اندازه می تواند سفارشی شود |
F1 8342 450ml ظرف یکبار مصرف آلومینیوم
| نام: | F1 8342 450ml ظرف یکبار مصرف آلومینیوم |
|---|---|
| درجه: | درجه غذایی |
| اندازه: | 150*120*48 میلی متر |
فولیک آلومینیوم سینی فولیک پلیک پن ظرفی برای بسته بندی مواد غذایی
| مواد اولیه: | 3003/8011 |
|---|---|
| گرما: | O، H14 |
| ضخامت: | 0.015-0.2 میلی متر |

