همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ disposable aluminum foil pans ] همخوانی داشتن 74 محصولات.
ظرف های پکنک از ورق آلومینیوم
| مواد: | ورق آلومینیوم 3003، 3004، 8011 و غیره |
|---|---|
| اندازه: | 8.25X5.11X3.07 اینچ |
| ظرفیت: | 1000 میلی لیتر |
ساند و گرم استوانه ای از آلومینیوم لیزنی سینی فولیک آلومینیوم یکبار مصرف لیزنی سینی
| مواد: | 99٪ فویل آلومینیومی با درجه مواد غذایی خالص |
|---|---|
| آلیاژ: | 3003 3004 8011 |
| بالا به بالا: | 429x319mm |
8 " X 8 " مربع 1350ml فولیک آلومینیومی ظرف با پوشش
| محل منبع: | هنان، چین |
|---|---|
| استفاده: | باربیکیو |
| اندازه: | 204x204x51mm |
جعبه ناهار یکبار مصرف آلومینیوم برای رستوران ها
| ALLOY: | 3003 3004 8011 و غیره |
|---|---|
| خلق و خوی: | O، H14 |
| شکل: | گرد/چند درجه/مستطیل/بیضی/ویژه |
قابلمه آلومینیومی قابل استفاده مجدد 20 - 200mc ضخامت 2.25lb
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 8011 H22، درجه مواد غذایی |
|---|---|
| نوع: | ظرف فویل آلومینیومی / تابه فویل آلومینیومی / سینی فویل آلومینیومی |
| ورقه ی آلومینیومی: | 99.7٪ آلومینیوم خالص |
فنجان های ورق آلومینیوم 21x13 فنجان های بخار کامل
| نام: | ظروف فویل مستطیلی |
|---|---|
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
| آلیاژ: | 8011 3003 3004 |
ظرف پخت و پز فولیک آلومینیوم 1000 میلی لیتر 8011 مواد غذایی
| اندازه: | سایزهای مختلف موجود |
|---|---|
| شکل: | مستطیل شکل |
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
جعبه بسته بندی فولک آلومینیومی یکبار مصرف مستطیل پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پکیج پ
| نام تجاری: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| مواد اولیه: | فویل آلومینیوم 8011 |
| شکل: | مستطیل |
ظرف آشپزی یکبار مصرفی دور از ورق آلومینیوم ظرف آشپزی سنگین ورق با پوشش ورق
| نام: | قابلمه فویل آلومینیومی گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 260-9700 میلی لیتر |
| ضخامت: | 0.042mm-0.183mm |
فولیک آلومینیوم سینی فولیک پلیک پن ظرفی برای بسته بندی مواد غذایی
| مواد اولیه: | 3003/8011 |
|---|---|
| گرما: | O، H14 |
| ضخامت: | 0.015-0.2 میلی متر |

