همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ disposable aluminum foil pans ] همخوانی داشتن 74 محصولات.
نصف اندازه فولک آلومینیومی یکبار مصرفی پخت و پز مواد غذایی فولک آلومینیومی سینی با پوشش پلاستیکی
| OEM: | در دسترس |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| استفاده: | بسته بندی غذا |
300 میلی لیتر فولک آلومینیومی یکبار مصرفی، مستطیل، بسته بندی مواد غذایی، ظرف فولک قلع با پوشش
| نام: | 300 میلی لیت |
|---|---|
| اندازه: | 130x100x42mm |
| وزن: | 3G تا 12 گرم |
عمیق سنگین - وظیفه یکبار مصرف و راحت نصف اندازه بخار میز آلومینیوم ورق پان
| مواد: | 99% فویل آلومینیوم خالص |
|---|---|
| ALLOY: | 3003، 3004، 8011، و غیره |
| نوع: | مستطیل |
درجه غذایی 58085 پن نان از ورق آلومینیوم یکبار مصرفی برای نان پختن
| مدل: | تابه یکبار مصرف فویل آلومینیومی 58085 |
|---|---|
| بالا به بالا: | 200*108 میلی متر |
| ارتفاع: | 52/58 میلی متر |
10x13 اینچ نصف اندازه گشوده برای خوردن یک قابلمه مستطیل از ورق آلومینیوم
| نام: | ۳۵۰۰ میلی لیتر ظرف فولیک آلومینیومی نصف سایز |
|---|---|
| طول: | 325 میلی متر |
| عرض: | 262 میلی متر |
9x9x2 مربع آلومینیوم فولیک پودر پخت و پز پنبه فولیک مخلوط کنتینر فریزر هوا
| نام: | تابه فویل آلومینیومی مربع 9x9 |
|---|---|
| مواد: | 8011 آلوفویل |
| اندازه: | 230x230x4.7 سانتی متر |
190 میلی لیتر ظروف آشپزی آلومینیومی یکبار مصرف آلومینیومی ظرف های فولیک یکبار مصرف
| نام محصول: | تابه کیک نیم ورقه |
|---|---|
| اندازه: | 4.49x3.7x1.26 اینچ |
| وزن: | 2.75 گرم |
6.8 اونس مستطیل مینی کپ یکبار مصرف آلومینیوم ورق کیک نان
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| نام محصول: | مینی تابه لوف |
| اندازه بالا: | 16.5x6.5 سانتی متر |
ظرف فولیک آلومینیومی بزرگ تاج بیضوی برای پخت و پز
| توضیحات: | برشته کن بیضی شکل فویل بزرگ |
|---|---|
| بالا در ابعاد: | 440x350mm |
| ابعاد پایین: | 355x265mm |
ظرف مستطیل 300 میلی لیتر
| مواد: | فویل آلومینیومی 3003 3004 8011 |
|---|---|
| شکل: | مستطیل یا سفارشی |
| استفاده: | بسته بندی میان وعده ها، غذاهای همراه، سس ها، دسرها و غیره |

