همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ h14 embossed aluminum sheet ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
3003 ورق آلیاژ آلومینیوم شطرنجی بدون لغزش 5 میله ورق آلومینیومی طرح دار برای تریلر
| کلمه کلیدی: | صفحه آلیاژ آلومینیوم شطرنجی 3003، صفحه چکر آلومینیومی، صفحه آلومینیومی طرح دار 5 میله |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000 |
ناودان تزئینی سیم پیچ آلومینیومی پوشش دار رنگی 3003 H14 H22
| نام محصول: | کویل آلومینیومی با روکش رنگی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
صفحه دایره ای آلومینیومی 3 اینچی 1060 A3003 دیسک گرد آلومینیومی برای قابلمه
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی برای گلدان، دیسک گرد آلومینیوم، دایره آلومینیوم چین |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
پوشش نهایی آسیاب دیسک آلومینیومی A3003 برای تابه نچسب
| کلمه کلیدی: | وارد کننده دایره آلومینیومی، دایره آلومینیومی برای تابه نچسب، صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
ورق آلومینیوم پرده وال 3003 3105 3005 3004 آلیاژ آلومینیوم ورق آلومینیوم کویل برای ساختمان
| کلمه کلیدی: | صفحه آلومینیومی کرتین وال، ورق آلومینیوم 3003، ورق آلومینیوم 3105 |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| مقطع تحصیلی: | A3003,A3004,A3105 |
3003 صفحه آلومینیوم الماس 100 میلی متر 5 بار الگوی صفحه آلومینیوم برای تریلر/پشت
| کلمه کلیدی: | صفحه آلیاژ آلومینیوم شطرنجی 3003، صفحه چکر آلومینیومی، صفحه آلومینیومی طرح دار 5 میله |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000 |
| خلق و خوی: | O-H112 |
صفحه آلومینیوم گرد 3003 دایره آلومینیوم DC برای ساخت ظروف آشپزی
| آلیاژ: | 3003 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
جای خالی آلومینیوم 0.5 میلی متر تا 6.0 میلی متر 8011 H12 H14
| نام محصول: | دیسک آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
سیم پیچ نوار آلومینیومی نازک 0.4 میلی متری 0.5 میلی متر برای کانال Letter 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| کلمه کلیدی: | سیم پیچ نوار آلومینیومی، نوار آلومینیومی برای نامه کانال، سیم پیچ آلومینیومی 1060 h14 |
|---|---|
| سطح: | پایان آسیاب، بدون لکه، بدون برآمدگی خشن |
| نام تجاری: | شرکت Yongsheng آلومینیوم صنعت، با مسئولیت محدود. |
T351 روکش رنگی آلومینیومی دیسک H18 آسیاب برای اجاق گاز
| کلمه کلیدی: | دیسک آلومینیوم پولیش، دایره آلومینیومی 30 میلی متر، دایره آلومینیومی پایه القایی برای ظروف پخت و پز |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |

