همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ h14 embossed aluminum sheet ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
ورق الماس آلومینیوم در قالب الماس 1060 1100 3003 5052 5754 صفحه چک آلومینیوم
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 3000، 5000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، O / H14 / H32 / H24 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
1100 طومار آلومینیوم درجه صنعتی خالص 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| آلیاژ/گرید: | سری 1000 |
|---|---|
| برند: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| ضخامت: | 0.2-8.0 میلی متر |
سقف 5083 6061 صفحه آلیاژ آلومینیوم 4x8 طراحی برای ساختمان
| کلمه کلیدی: | ورق آلومینیوم 3003، آلیاژ آلومینیوم 5083، قیمت ورق آلومینیوم |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 سری |
1070 6061 6063 سیم پیچ نوار آلومینیوم آلیاژ برای حرارتی و مبادلات
| ALLOY: | ۶۰۶۰ ۶۰۶۱ ۶۰۶۳ |
|---|---|
| خلق و خوی: | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| ضخامت: | 0.1-6.0 میلی متر، سفارشی |
نوار رول گرم 1100 H14 آلومینیوم نوار های لوله آلیاژ علامت تراش
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O، H14، H16، H18، H24، H26، H32 و غیره |
| ضخامت: | 0.1-6.5 میلی متر |
5754 5083 5052 ورق مسطح آلومینیوم
| مواد: | ورق شطرنجی آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ: | سری 1000، 3000، 5000 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
ورق شطرنجی آلومینیومی 1050 1100 3003 5052 ورق برجسته آلومینیومی برای استفاده در یخچال
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112، O / H14 / H32 / H24 |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
5052 H32 1060 H24 آل آلومینیوم 3003 H14 آلومینیوم صفحه مربع
| درجه: | 5754 5052 3003 1100 |
|---|---|
| نوع: | بشقاب |
| گرما: | O-H112 |
3105 H18 نوار آلومینیومی نازک برای استفاده در مسیرهای حمل و نقل
| درجه: | سری 3000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| عرض: | 20-1550 میلی متر |
کویل آلومینیوم 3003 H14 و 8011 آلومینیوم کویل 6061 7075 آلومینیوم کویل
| کلمه کلیدی: | کویل آلومینیومی 8011 ، کویل آلومینیومی 3003 h14,1100 3003 کویل آلومینیومی 6061 7075 کویل آلومینیومی |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، West Union ، Money Gram ، و غیره |
| استانداردها: | ASTM-B209 ، EN573-1 ، GB / T3880.1-2006 |

