همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ silver aluminum pan container ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
ساند و گرم استوانه ای از آلومینیوم لیزنی سینی فولیک آلومینیوم یکبار مصرف لیزنی سینی
| مواد: | 99٪ فویل آلومینیومی با درجه مواد غذایی خالص |
|---|---|
| آلیاژ: | 3003 3004 8011 |
| بالا به بالا: | 429x319mm |
ظرف 380ml آلومینیوم ورق جعبه ناهار با پوشش مستطیل / گرد
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| ظرفیت: | 380 میلی لیتر / 11.8 اونس |
طلای صاف دیوار مهر گرما کاپ فولیک مواد غذایی با پوشش پلاستیکی
| نام: | ظروف غذای فویل دیواری صاف طلایی |
|---|---|
| اندازه: | 220x150x45mm |
| وزن: | 19.6G |
ظرف آشپزی یکبار مصرفی دور از ورق آلومینیوم ظرف آشپزی سنگین ورق با پوشش ورق
| نام: | قابلمه فویل آلومینیومی گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 260-9700 میلی لیتر |
| ضخامت: | 0.042mm-0.183mm |
بسته بندی چوبی جامبو رول فویل آلومینیومی 10 - 20 میکرون مقاوم در برابر حرارت
| طول: | طبق نیاز شما |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | آلومینیوم |
57.4 Fl Oz آلیومینیوم کاسرول پان ظرف های کاسرول یکبار مصرف
| نام: | ظرف های کاسرول از ورق مستطیل |
|---|---|
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
| آلیاژ: | 8011 3003 3004 |
عمیق سنگین - وظیفه یکبار مصرف و راحت نصف اندازه بخار میز آلومینیوم ورق پان
| مواد: | 99% فویل آلومینیوم خالص |
|---|---|
| ALLOY: | 3003، 3004، 8011، و غیره |
| نوع: | مستطیل |
20x13 " ظرف فولک آلومینیوم قابل استفاده مجدد
| نام: | تابه بخارپز فویل آلومینیومی برای مهمانی |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| ظرفیت: | 850 میلی لیتر |
صفحه کامل 240 اونس پنیر کیک از ورق آلومینیوم برای پخت
| مواد اولیه: | آلیاژ فویل آلومینیوم |
|---|---|
| پیمانه: | 80 |
| ظرفیت: | 240.0 اونس |
1 3 ورق میز بخار پان ورق پوشش - 100 جعبه 64 اونس
| نام: | 1 3 فولیک پودر میز |
|---|---|
| اندازه بالا: | 12-5/8 اینچ x 6-1/2 اینچ |
| در اندازه بالا: | 11-1/2 اینچ x 5-1/2 اینچ |

