همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ silver aluminum pan container ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
۲۶۷ اونس ورق آلومینیوم بیضی تراک ترکی ورق بزرگ کباب تابه بسته بندی
| نام تجاری: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| شکل: | بیضی شکل |
| رنگ: | نقره |
دیسکهای دایرهای آلیاژ آلومینیوم 1100 ضد زنگ 80 - 1000 میلیمتر با ضخامت 0.1 میلیمتر
| کاربرد: | قابلمه، ماهیتابه، سرخ کن و غیره |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
1LB آلومینیوم ورق ابطال جعبه ناهار - بیرون بردن ظرف برای ظرف های متنوع مواد غذایی
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| ALLOY: | 3003، 3004، 8011 |
| بالا به بالا: | 148x122mm (5.83x4.80 اینچ) |
پنکه های یکبار مصرفی مینی کیک سیب گلوله ای ظروف ظروف
| مواد: | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 125x32mm |
| شکل: | گرد |
ISO نقره آلیاژ آلومینیوم دایره 3003 قطر 80 - 1000 میلی متر ضخامت 0.13 - 6.5 میلی متر
| شکل: | دایره |
|---|---|
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
| تحمل: | به عنوان بازپرداخت شما |
کاغذ آلومینیوم فویل فیلم قیمت هر کیلوگرم 1235 5052 فویل آلومینیوم برای ظروف غذا
| کلمه کلیدی: | فیلم فویل آلومینیوم، فویل کاغذ فویل آلومینیوم، فویل آلومینیوم 1235 |
|---|---|
| مورد: | تامین کننده فویل آلومینیوم پذیرایی، کاغذ فویل آلومینیوم نقره، فویل آلومینیوم خانگی بسته بندی مواد غذ |
| نوع: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
فویل آلومینیوم رول جامبو 1235 3003 5052 8006 8011 رول فویل آلومینیوم
| کلمه کلیدی: | 8011 فویل آلومینیوم، رول آلومینیوم فویل، غلتک فویل آلومینیوم |
|---|---|
| مورد: | تامین کننده فویل آلومینیوم پذیرایی، کاغذ فویل آلومینیوم نقره، فویل آلومینیوم خانگی بسته بندی مواد غذ |
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
دایره ها دیسک ها اجاق گاز برقی مواد اولیه ورق آلومینیوم ضد چسب
| ALLOY: | 3003، 3105، 5052 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112 |
| قطر: | 80mm-1000mm |
فویل آلومینیوم رول 38 میکرون 300 میلی متر 3003 3004 3105 رول فویل آلومینیوم درجه غذایی جامبو
| کلمه کلیدی: | فویل آلومینیوم رول، فویل آلومینیوم رول جامبو، فویل آلومینیوم 38 میکرون |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| تایپ کنید: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |
3003 3004 3105 فویل آلومینیوم جامبو رول 38 میکرون 300 میلی متر فویل آلومینیوم 12x1000
| کلمه کلیدی: | رول فویل آلومینیومی جامبو، فویل آلومینیومی 38 میکرون |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| نوع: | فویل گیج سنگین، فویل گیج متوسط، فویل گیج سبک |

