همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
سیم پیچ آلومینیومی با پوشش رنگی PE PVDF 1060 3003 3004 5052 از پیش رنگ شده برای مصالح ساختمانی
| پوشش: | PE، PVDF |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-6.0 میلی متر |
| عرض/طول: | طبق نیاز شما |
رنگی پوشانده استایل آلومینیوم 1100 H12 برای ورق سقف ورق آلومینیوم فلزی
| ضخامت: | 0.1-6.0 میلی متر |
|---|---|
| عرض: | 10-1600 میلی متر |
| پوشش: | PE، PVDF |
1060 3003 3004 5052 سیم پیچ آلومینیومی رنگ پوشیده
| رنگ: | سری Ral یا سفارشی |
|---|---|
| درخواست: | سقف، روکش دیوار، سقف، تابلو تبلیغاتی |
| گواهینامه: | ISO9001، SGS، CE، CTC |
رنگ رنگ شده RAL 1060 3003 3004 5052 PVDF PE ورق های رنگی آلومینیومی
| بسته بندی: | بسته صادرات استاندارد |
|---|---|
| عرض: | طبق نیاز شما |
| پوشش: | PE، PVDF |
رنگ آلومینیوم پوشانده استریپ رول 3003 3005 3105 الگو درجه پیش رنگ
| رنگ: | سری Ral یا سفارشی |
|---|---|
| عرض: | طبق نیاز شما |
| گواهینامه: | ISO9001، SGS، CE، CTC |
PVDF پوشش رنگ پوشش آلومینیوم آلیاژ فلزی آلومینیوم کویل
| آلیاژ/گرید: | 1050 1070 3003 3004 5052 و غیره |
|---|---|
| خلق و خوی: | O H12 H14 H18 H24 H32 H111 H112 و غیره |
| ضخامت: | 0.2mm-6.5mm |
5000 سری رنگ آلومینیوم آلومینیوم پیش رنگ پوشانده
| آلیاژ/گرید: | 5052 5652 5154 5254 5454 5083 5754 5A02 و غیره |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112 و غیره |
| عرض: | 10mm-1600mm |
آلیاژ 1060 3003 3004 5052 درجه حرارت H24 H19 رنگ پوشیده از آلومینیوم
| ALLOY: | سری 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O H14 H18 H24 H36 T4 T8 T351 و غیره |
| ضخامت: | 0.2mm-6.5mm |
1060 3003 3004 3005 5052 PVDF ، PE رنگ پوشیده از آلومینیوم
| آلیاژ/گرید: | 1060 1100 3003 3005 5052 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112 و غیره |
| ضخامت: | 0.2mm-6.5mm |

