همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
ورق فلزی چاپی و پوشش آلومینیومی 3003 3104 3105 H16 4 X 8 رول
| آلیاژ: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.2-6.5mm |
طومار های آلومینیومی طومار های آلومینیومی طومار های آلومینیومی رنگ پوشانده طومار فلزی
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| ضخامت: | 0.2-6.5mm |
طومار آلومینیوم پوشش داده شده ورق آلومینیوم رول کارخانه PE PVDF طومار آلومینیوم پوشش داده شده رنگ برای ACP
| نام محصول: | رول رنگ آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ: | سری 1000 3000 5000 6000 |
| گرما: | O-H112 و غیره |
3xxx 3003 رنگی پیش رنگ دار خم شده سقف آلیاژ پوشانده از آلومینیوم کویل برای گالری
| نام: | کویل آلومینیومی با پوشش رنگی |
|---|---|
| درجه: | 1100، 1050، 1060، 3003، 3004، 3005، 3104، 3105، 5005، 5052، 5754 و غیره |
| ضخامت: | 0.2-6.5mm |
ورق های آلومینیومی طلا 0.6 میلی متر کویل ورق آلومینیومی با پوشش رنگی رنگ شده
| کلمه کلیدی: | کویل آلومینیومی با پوشش رنگی، کویل ناودانی آلومینیومی سفید، کویل آلومینیومی از پیش رنگ شده |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
| خلق و خوی: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
سیم پیچ آلومینیومی 1600 میلی متری با پوشش رنگی 3003 H24 برای ساخت و سازها
| کلمه کلیدی: | کویل آلومینیومی از پیش رنگ شده، کویل آلومینیومی با پوشش رنگی، کویل آلومینیومی برای ساخت و ساز |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 سری |
| خلق و خوی: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
رول آلومینیومی رنگی 3003 H24 کویل آلومینیومی با پوشش رنگی آلومینیومی از پیش رنگ شده برای ساخت و سازها
| کلمه کلیدی: | کویل آلومینیومی از پیش رنگ شده، کویل آلومینیومی با پوشش رنگی، کویل آلومینیومی برای ساخت و ساز |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 سری |
| خلق و خوی: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
کویل آلومینیوم PE PVDF با پوشش رنگی با دقت بالا آلیاژ 6.5 میلی متر T851
| نام: | کویل آلومینیومی با پوشش رنگی |
|---|---|
| محل منبع: | شهر هویگو، شهر گونگی، استان هنان، چین |
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، سری 3000، سری 5000، سری 6000 |
1060 3003 3004 0.4/0.5mm رنگی ورق آلومینیوم رول پوشانده Al Coil
| آلیاژ: | 1100 1050 1060 2024 5052 6061 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.2-300 میلی متر یا سفارشی در صورت نیاز |
ضخامت پوشش PVDF 25 میکران 1050 1060 استوک کویل آلومینیوم 3mm 5mm
| نام: | سیم پیچ آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1100 3003 1050 3105 5005 و غیره |
| گرما: | O-H112 |

