همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
1050 1100 1050 5754 دیسک آلومینیومی برای علائم وسایل نقلیه راهنمایی و رانندگی
| نام محصول: | دایره / دیسک آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ / درجه: | 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، 6000 ، 7000 ، 8000 سری |
| درجه حرارت: | O-H112 ، T3-T8 ، T351-T851 |
1100 3003 1050 3005 3105 دیسک دایره ای گرد آلومینیومی برای تابه ظروف آشپزی
| نام محصول: | دیسک دایره آلومینیومی، دایره آلومینیومی 1100، صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
سکه های آلومینیومی آنودیزه شده با مقاومت بالای خوردگی
| ضخامت: | 0.13-6.5 میلی متر |
|---|---|
| سختی/تحمل: | سفارشی |
| درخواست: | صنعتی، خودرو، ظروف آشپزی و غیره |
3003 1060 1070 دایره دیسک آلومینیوم فلزی آلیاژ برای پخت و پز و علامت
| نام: | دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| درجه: | 3003 3004 3103 3104 3005 |
| گرما: | O، H14، H16، H18، H24، H26، H32 و غیره |
ظروف آشپزخانه دیسک آلومینیوم پن آلومینیوم گلدان آلومینیوم چاپ چرخ آلومینیوم دایره
| Alloy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Thickness: | 0.4-10mm |
دایره آلومینیومی 1.5mm 1060 آلومینیوم دیسک مواد لامپ خانه
| آلیاژ: | 1060 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
3105 حلقه های آلومینیومی برای گلدان 1.3/4.0/2.9/0.8/1.0mm ضخامت
| نام محصول: | دایره / دیسک / دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ: | 3105 |
| گرما: | O,H12,H14,H16,H18,H19,H22,H24,H26,H28,F,H112,و غیره |
آلیاژ 1050 HO 99.5٪ آلومینیوم دایره های دیسک برای گلدان سرخ کردن ظروف آشپزی
| آلیاژ: | سری 1000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm آلومینیوم دایره صفحه دور 1060 O دیسک آلومینیوم
| مواد: | سری 1000 |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H18، H24، H32، و غیره |
| ضخامت: | 0.3-10.0mm، به عنوان درخواست مشتری |
1060 0.55mm ضخامت آلومینیوم دایره O H دیسک آلومینیوم برای آشپزخانه
| آلیاژ: | 1050، 1060، 1070، 1100، 3003 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H16، H18، H24، H32، و غیره |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |

