همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
ظروف آشپزی آلومینیوم دیسک آلیاژ 1050 1060 1100 3003 3004 3104 5052
| درجه: | سری 1000، 3000، 5000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| Thickness: | 0.15-6.5mm |
صفحه آلومینیوم گرد 3003 دایره آلومینیوم DC برای ساخت ظروف آشپزی
| آلیاژ: | 3003 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
مواد خام دایره آلومینیوم 1100 برای نان استیک
| آلیاژ: | 1100 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| ضخامت: | 0.13-6.5 میلی متر |
99٪ آلومینیوم دایره 2mm 2.5mm 3mm برای ظروف آشپزی آلومینیوم دور
| آلیاژ: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H16، H18، H24 |
| ضخامت: | 0.4-10 میلی متر |
استفاده از ظروف آشپزخانه گره آلومینیومی / دایره / دیسک 3003 3004 3105 آلومینیوم
| آلیاژ: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| قطر: | 80mm-1000mm |
5005 5052 5083 دیسک های دایره ای آلومینیومی صفحه گرد و فلفل آلومینیومی
| آلیاژ: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| گرما: | O، H14، H16، H18، H24، H26، H32 و غیره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
8" 10" 12" 15" علامت ترافیکی دیسک آلومینیومی 1060 H18 آلومینیوم دایره ای
| نام: | دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| درجه: | 1050 1060 1070 1100 |
| گرما: | O، H14، H16، H18، H24، H26، H32 و غیره |
دیسک دایره ای آلومینیومی سایز کوچک 3003 H24 دایره ای آلومینیومی
| آلیاژ: | سری 1000، 3000، 5000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
دایره ها دیسک ها اجاق گاز برقی مواد اولیه ورق آلومینیوم ضد چسب
| ALLOY: | 3003، 3105، 5052 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112 |
| قطر: | 80mm-1000mm |
دایره آلومینیوم 1000 سری آلیاژ آلومینیوم دیسک برای لامپ و فانوس
| آلیاژ: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |

