همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
استفاده از ظروف آشپزی آلومینیوم 1050 1060 3003 دیسک دیسک آلومینیوم اسپرت دایره ای
| آلیاژ: | 1050، 1060، 1070، 1100، 3003 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H16، H18، H24، H32، و غیره |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
1050 1060 3003 آلیاژ غیر چسبنده گلدان آلومینیوم حلقه وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H16، H18، H22، H24، H26، و غیره |
| قطر: | 50mm-1600mm (یا با توجه به نیاز مشتری سفارشی شده است) |
آلومینیوم دایره ای دیسک 1050 1060 1100 H14 آلومینیوم دایره ای برای گلدان
| نام: | دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| درجه: | 1050 1060 1100, و غیره |
| گرما: | O، H14، H16، H18، H24، H26، H32 و غیره |
دیسک های برش آلومینیوم 1050 1060 1100 3003 دایره آلومینیوم دایره ای برای وسایل آشپزی و چراغ
| آلیاژ: | سری های 1000 و 3000 |
|---|---|
| گرما: | O/H111/H112 H12/H22/H32 H16/H26/H36 و غیره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
1050 1060 1100 3003 دیسک آلومینیومی دایره آلومینیومی دایره ای برای وسایل آشپزی و چراغ
| Product Name: | 1050 1060 1100 3003 Aluminium Disc Aluminium Circle Round for Cookwares and Lights |
|---|---|
| Grade: | 1060, 3003, 6061, 3003, 1050, 1100, etc. |
| Diameter: | 10-3000mm |
صفحه گرد آلومینیومی 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1070 ، 1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5052 ، 5754 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O ، H12 ، H14 ، H16 ، H18 ، H24 ، H32 و غیره |
| قطر: | 90mm-1020mm (نیاز مشتری) |
1060 ورق دایره ای آلومینیومی ورق گرد آلومینیومی برای سایه چراغ
| درجه/آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1100 ، 3003 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.3-6 میلی متر |
1100 ورق دایره ای آلومینیوم ورق گرد آلومینیوم برای ظروف آشپزی
| درجه: | 1050 ، 1060 ، 1100 ، 3003 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.3-6 میلی متر |
Customizable 1050/1060/3003 Aluminum Circle Discs for Africa/Middle East
| الیاژ: | 1050،1060،1070،1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5052 ، 5754 و غیره |
|---|---|
| خوی: | O ، H12 ، H14 ، H16 ، H18 ، H24 ، H32 و غیره |
| قطر: | 50mm-1200mm (نیاز مشتری) |
قطر 80 تا 1500 میلی متر آلومینیوم دایره آسیاب تکمیل سفارشی آلومینیوم دایره دیسک برای کاربرد صنعتی و ساخت
| برنامه: | وسایل آشپزی، قطعات خودرو، الکترونیک، بسته بندی |
|---|---|
| درگاه بارگیری: | بندر چینگدائو ، بندر تیانجین ، بندر شانگهای. |
| استحکام کششی: | 95-135MPa |

