همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum round circle ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
پوشش آلومینیوم سینی دایره R16 برای ظروف زودپز
| نام محصول: | صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
صفحه گرد آلومینیومی 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 وسایل آشپزی
| آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1070 ، 1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5052 ، 5754 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O ، H12 ، H14 ، H16 ، H18 ، H24 ، H32 و غیره |
| قطر: | 90mm-1020mm (نیاز مشتری) |
1050 1060 1100 3003 HO دایره آلومینیومی گرد برای وسایل آشپزی ظروف و چراغ های آشپزخانه
| نام محصول: | دایره دیسک آلومینیومی، دایره آلومینیومی 1100، دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
آلومینیوم دایره ای دیسک 1050 1060 1100 H14 آلومینیوم دایره ای برای گلدان
| نام: | دیسک آلومینیومی |
|---|---|
| درجه: | 1050 1060 1100, و غیره |
| گرما: | O، H14، H16، H18، H24، H26، H32 و غیره |
180 میلی متر 1050 1060 دایره آلومینیومی گرد ورق صفحه دیسک دایره آلومینیومی برای تابه پیتزا ظروف آشپزی
| کلمه کلیدی: | دیسک گرد آلومینیومی، صفحه دایره ای آلومینیومی، دایره های آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
99٪ آلومینیوم دایره 2mm 2.5mm 3mm برای ظروف آشپزی آلومینیوم دور
| آلیاژ: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H16، H18، H24 |
| ضخامت: | 0.4-10 میلی متر |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 دایره های آلومینیومی ورق گرد آلومینیومی سابلیمیشن برای قابلمه تابه ظروف آشپزی
| کلمه کلیدی: | دیسک آلومینیوم سابلیمیشن، دایره آلومینیومی 1100، دایره آلومینیومی 3003 |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
دیسک آلومینیومی دایره ای ورق گرد 1050 1060 1100 8011 ورق فلزی
| درمان سطح: | آندایز کردن، پرداخت، آبکاری و غیره |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی، پالت و غیره |
| مقدار تولیدی: | 3 تن |
1050 1100 دیسک های آلومینیوم آنودایز حلقه H112 خو
| نام محصول: | دایره / دیسک آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ / درجه: | 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، 6000 ، 7000 ، 8000 سری |
| درجه حرارت: | O-H112 ، T3-T8 ، T351-T851 |
دایره ها دیسک ها اجاق گاز برقی مواد اولیه ورق آلومینیوم ضد چسب
| ALLOY: | 3003، 3105، 5052 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O-H112 |
| قطر: | 80mm-1000mm |

