همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum round circle ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
1050HO A3003 دایره آلومینیومی دایره ای دایره ای دایره ای آلومینیومی تابه دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی
| نام محصول: | آلومینیوم دایره آلومینیومی 1050HO، تابه ورق آلومینیومی، دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 دیسک دایره ای آلومینیومی گرد لهستانی برای وسایل آشپزی
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی 3003 3005 3105، دیسک آلومینیومی 1050 1060 1100، دایره آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
T351 روکش رنگی آلومینیومی دیسک H18 آسیاب برای اجاق گاز
| کلمه کلیدی: | دیسک آلومینیوم پولیش، دایره آلومینیومی 30 میلی متر، دایره آلومینیومی پایه القایی برای ظروف پخت و پز |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
پوشش نهایی آسیاب دیسک آلومینیومی A3003 برای تابه نچسب
| کلمه کلیدی: | وارد کننده دایره آلومینیومی، دایره آلومینیومی برای تابه نچسب، صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
دیسک آلومینیومی 1070 ظروف آشپزی H14 ورق بازتابنده آلومینیومی ASTM B209
| کلمه کلیدی: | دیسک آلومینیومی برای وسایل آشپزی، صفحه دایره ای آلومینیومی، دیسک دایره ای آلومینیومی 1060 |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| سختی: | O، H12، H14، H16، H18 |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm آلومینیوم دایره صفحه دور 1060 O دیسک آلومینیوم
| مواد: | سری 1000 |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H18، H24، H32، و غیره |
| ضخامت: | 0.3-10.0mm، به عنوان درخواست مشتری |
1060 ورق دایره ای آلومینیومی ورق گرد آلومینیومی برای سایه چراغ
| درجه/آلیاژ: | 1050 ، 1060 ، 1100 ، 3003 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O-H112 |
| ضخامت: | 0.3-6 میلی متر |
دیسک آلومینیومی سفارشی 25 میلی متری 30 میلی متری برای پلوپزهای تابه ای نچسب
| نام محصول: | دیسک 25 میلی متری آلومینیومی، پلوپز دیسکی آلومینیومی، دایره آلومینیومی برای تابه نچسب |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
دیسک گرد آلیاژ 1050 1060 1100 3003 5052 دایره ورق آلومینیوم
| درخواست: | قابلمه، ماهیتابه، سرخ کن و غیره |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| شکل: | دایره |
دیسک دایره ای آلومینیومی سایز کوچک 3003 H24 دایره ای آلومینیومی
| آلیاژ: | سری 1000، 3000، 5000 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |

