همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum round circle ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
1000 سری 3000 سری دیسک آلومینیومی دیسک گرد دایره آلومینیومی برای ظروف آشپزی
| ماده خام: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O، H12، H14، H16، H18 |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
قطر 80 تا 1000 میلی متر دایره آلومینیوم 0.13 تا 6.5 میلی متر 3003 تولید کننده از چین
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی 3003، دیسک آلومینیومی 3003، دایره آلومینیومی 240 میلی متری |
|---|---|
| فرآیند مواد: | نورد گرم (DC) / نورد سرد (CC) |
| درمان سطح: | روکش شده، آسیاب به پایان رسید |
صفحه دیسک دایره آلومینیومی 1100 1050 1060 3003 5052 دایره آلومینیومی برای ظروف قابلمه قابلمه ظروف آشپزی
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی، دیسک دایره آلومینیومی، دایره آلومینیومی 1100 |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
دایره و دیسک آلومینیوم آلیاژ سری 3000 برای ظروف آشپزی
| ALLOY: | 3003 |
|---|---|
| خلق و خوی: | O، H12، H14، H16، H18 |
| ضخامت: | 0.13 میلی متر-6.5 میلی متر |
استفاده از ظروف آشپزخانه گره آلومینیومی / دایره / دیسک 3003 3004 3105 آلومینیوم
| آلیاژ: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| قطر: | 80mm-1000mm |
ورق دایره ای آلومینیومی کوچک 1070 1060 1100 وفر فلزی آلومینیومی
| مواد: | سری 1000 سری 3000 |
|---|---|
| قطر: | 80-1000mm، سفارشی |
| ضخامت: | 0.13-6.5 میلی متر |
1060 0.55mm ضخامت آلومینیوم دایره O H دیسک آلومینیوم برای آشپزخانه
| آلیاژ: | 1050، 1060، 1070، 1100، 3003 و غیره |
|---|---|
| گرما: | O، H12، H14، H16، H18، H24، H32، و غیره |
| ضخامت: | 0.13mm-6.5mm |
ظروف آشپزخانه دیسک آلومینیوم پن آلومینیوم گلدان آلومینیوم چاپ چرخ آلومینیوم دایره
| Alloy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Thickness: | 0.4-10mm |
دیسکهای دایرهای آلیاژ آلومینیوم 1100 ضد زنگ 80 - 1000 میلیمتر با ضخامت 0.1 میلیمتر
| کاربرد: | قابلمه، ماهیتابه، سرخ کن و غیره |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
مواد خام دایره آلومینیوم 1100 برای نان استیک
| آلیاژ: | 1100 |
|---|---|
| گرما: | O-H112 و غیره |
| ضخامت: | 0.13-6.5 میلی متر |

