همه محصولات
-
کویل نوار آلومینیومی
-
کویل آلومینیومی با روکش رنگی
-
رول فویل آلومینیومی
-
صفحه ورق آلومینیوم
-
دیسک دایره آلومینیومی
-
فیلم پلی استری لایه بندی شده از ورق آلومینیوم
-
صفحه شطرنجی آلومینیوم
-
ورق الماس آلومینیوم
-
ورق آلومینیوم برجسته
-
ورق آلومینیوم آنودایز شده
-
ورق آلومینیوم آینه
-
ظرف فویل آلومینیومی
-
جعبه ناهار فویل آلومینیومی
-
کباب یکبار مصرف
-
مارتیناولین بار که با آلومینیوم Yongsheng همکاری کردیم ، این کار را بسیار آسان یافتیم ، زیرا زمان تحویل کالا بسیار سریع بود و مدیر بازرگانی نیز بسیار حرفه ای بود. -
آلیس سوشرکت ما و آلومینیوم Yongsheng نزدیک به سه سال است که همکاری می کنند. -
زوییما دایره آلومینیوم را از آلومینیوم Yongsheng خریداری کرده و آنها را به غنا می فرستیم. -
امین مظلومما در مجموع نزدیک به 500 تن سیم پیچ آلومینیومی برجسته رنگی از Yongsheng Aluminium خریداری کرده ایم.
کلید واژه ها [ aluminum round circle ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
رسم عمیق صفحه mm 0.5mm تا 6.0mm گرد آلومینیوم برای ظروف
| نام محصول: | صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |
ورق آلومینیوم آنودایز شده با ورق 10 اینچ 1 میلی متر
| نام محصول: | دایره / دیسک آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ / درجه: | 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، 6000 ، 7000 ، 8000 سری |
| درجه حرارت: | O-H112 ، T3-T8 ، T351-T851 |
1100 1050 1060 3003 3004 دیسک گرد آلومینیومی دایره دایره ای با روکش آلومینیومی دایره ای برای ظروف آشپزی
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی روکش شده، دایره آلومینیومی برای ظروف، دیسک دایره آلومینیومی |
|---|---|
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم YongSheng با مسئولیت محدود |
| آلیاژ/گرید: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
رنگ پوشش PE PVDF آلومینیوم دایره ای دیسک شکل گرد آلومینیوم
| تحمل: | به عنوان بازپرداخت شما |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-6.5 میلی متر |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
1100 3003 1050 3005 3105 دیسک دایره ای گرد آلومینیومی برای تابه ظروف آشپزی
| نام محصول: | دیسک دایره آلومینیومی، دایره آلومینیومی 1100، صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000، 2000، 3000، 5000، 6000، 7000، 8000 |
| ضخامت: | 0.3mm-6.0mm |
1060 3003 3005 3105 لهستانی دیسک گرد آلومینیوم دایره آلومینیومی دیسک برای ظروف پخت و پز
| کلمه کلیدی: | دایره آلومینیومی 3003 3005 3105، دیسک آلومینیومی 1050 1060 1100، دایره آلومینیومی برای وسایل آشپزی |
|---|---|
| آلیاژ/گرید: | سری 1000-8000 |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
1000 3000 5000 سری گرد آلومینیوم آلیاژ ورق دیسک سفارشی آلومینیوم دایره
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-6.5 میلی متر |
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
ورق گرد آلومینیومی با نقاشی عمیق/ دایره آلومینیومی برای وسایل آشپزی (A1050, 1060, 1100, 3003, 8011)
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| قطر: | 80-1000 میلی متر |
| رنگ: | به عنوان نیازهای شما |
1050 1060 1100 3003 دیسک آلومینیومی دایره آلومینیومی دایره ای برای وسایل آشپزی و چراغ
| Product Name: | 1050 1060 1100 3003 Aluminium Disc Aluminium Circle Round for Cookwares and Lights |
|---|---|
| Grade: | 1060, 3003, 6061, 3003, 1050, 1100, etc. |
| Diameter: | 10-3000mm |
محافل دیسک های آلومینیومی غیر استیک
| نام محصول: | صفحه دایره آلومینیومی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | شرکت صنعت آلومینیوم Yongsheng ، آموزشی ویبولیتین |

